Alüminyum Doğrama

             Önemli avantajları nedeniyle pek çok farklı alanda kullanılan alüminyum doğrama, gerek dayanıklı olması gerek işlevselliği ile sektörel bazlı çalışmalarda sıkça karşımıza çıkmaktadır. Optimal malzemelerin liste başında gelen alüminyum doğrama, özellikle ısı yalıtımlı modelleriyle pencere ve kapıların üretiminde kullanılmakta, yüksek yalıtım özellikleriyle yapıların standartlarını yükseltmektedir. Hem yüksek hem çok düşük sıcaklıklarda mekanik anlamda yapısını koruyabilmesiyle öne çıkan materyallerden biri olan alüminyum doğrama, ekibimiz tarafından ustalıkla işlenerek ideal şekilde monte edilmektedir.

Neden Alüminyum Doğrama?

         Hassas ölçümler doğrultusunda yapıya özgü şekilde üretilen ve kişiselleştirilmiş şekilde, ihtiyaca uygun şekillerde tasarlanan alüminyum doğrama ürünler, bu şekilde kullanım alanlarının yaygınlığını gün geçtikçe arttırmaktadır. Oldukça dayanıklı olmasının yanı sıra hafifliğiyle de bakım işlemlerini kolaylaştıran bu malzemeler rüzgara ve ısıya karşı dayanıklı olmasıyla dükkan vitrinlerinden balkon korkuluklarına kadar sayısız yerde gündelik yaşamı daha kolay ve estetik kılmaktadır.

      Isıya karşı dayanıklılığı ise onu yangın yönetmeliğine uygunluğun şart olduğu hastane veya okul gibi toplu alanlarda da favori yapı ürünlerinden biri kılmaktadır.

             Yalnızca kullanım rahatlığını değil, aynı zamanda doğayı ve çevreyi de önemseyenlerin tercihi olan alüminyum doğrama ürünler, çevreci yapı malzemelerinden biri olarak tanınır. %100 geri dönüşüme uygun olan bu materyal, %95 oranında enerji tasarrufu ve geri dönüştürülebilirliği sayesinde sera gazı emisyonundan milyonlarca ton tasarruf sağlamasıyla da sıkça tercih nedenlerini göstermektedir.

Alüminyum Doğrama

              İç ve dış alüminyum profillerde ısı geçirgenliğini minimuma indirmek ve bahsedilen enerji tasarrufunu maksimize etmek için tercih edilen özel modellerden biri olan ısı yalıtımlı alüminyum doğramalar, özellikle yapıların dış cephelerinde kullanılmakta, uzun ömürlü olması ve hafifliği de eklendiği takdirde ortaya sayısız avantaj koyarak vazgeçilmez bir bileşen halini almaktadır.

Çiçek Pen ekibinin ustalıkla, deneyimle ve memnuniyet odaklı olarak uyguladığı pek çok yüksek kalite ürün ve materyalin başında gelen alüminyum doğrama seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak ve size özel modellerin yine sizin ihtiyacınız olan miktarı için belirlenen bütçe dostu fiyatlarını öğrenmek amacıyla lütfen bize ulaşınız.

Alüminyum pencere ve kapı, merdiven korkuluk gibi montaj hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi öğrenmek, ayrıca projenize fiyat teklifi almak için lütfen çiçekpen ile iletişime geçiniz.