Çiğli Sineklik Sistemleri

                Sineklik Sistemleri farklı açılıp kapanma sistemlerine sahip olan, öte yandan hafif olmasıyla kullanım avantajı sunarken temiz hava almanıza engel olmamaktadır. Farklı model ve görünüşlerinin yanı sıra Çiğli Çiçek Pen farkıyla sizlere özel üretilmektedir.

Çiğli Sineklik

               Perde önü tülleri olarak da bilinen çiğli sineklik sistemleri rahatsız edici çevresel faktörler ile daha da önemlisi haşerata karşı etkili koruma sağlayan ürünlerdir. Stor kapı veya pencere sineklik sistemleri katmanlı şekilde açılan panelleriyle pratik bulunurken,  pileli modellerse benzer şekilde laminelerle birbirinden ayrılmaktadır. Sürgülü çiğli sineklik modellerle ciddi anlamda yer tasarrufu ve estetik bütünlük sağlanırken kapı formundaki ürünlerse daha farklı bir kullanıcı deneyimi sağlamaktadır.

              Örneklerle açıklandığı üzere kullanım alanına ve şekline göre çeşitlendirilen sineklik sistemleri, evinizin hava almasını istediğiniz anlarda konforunuzu arttırırken sizlerin tercihine göre şekillendirilebilirler. Özellikle çocuklu evlerde miniklerin yerde gezmesi ve oyun oynaması nedeniyle böcek ve sineklerden korunmak ekstra önem kazanmakta, ek olarak pek çok kişi yaz aylarında rahatça kapı pencere açmak için bu ürünlere ihtiyaç duymaktadır. Bu noktada ürünlerin her eve göre uyarlanabilen çeşitlerinin bulunması önemli bir avantaj olmakta, herkes Çiçek Pen Çiğli sineklik sistemlerinden memnuniyetle faydalanmaktadır.

çiğli-sineklik-sistemleri

               Sineklik sistemlerinden sık kullanılan çeşitlerine yakından baktığımızda farklı alanlara göre seçim yapma imkanı sunan bu modellerden pileli olanların, özellikle büyük alanlarda tercih edildiğinden bahsedebiliriz. Fransız cam olarak da anılan pileli sineklik sistemleri, uzun bir cam üzerinde uygulama yapılacağında ilk tercihlerden biridir. Tercih edilen sinekliklerin rulo şeklinde yuvarlanarak saklanması gerektiği durumlarda ise stor sineklikler öne çıkmakta, bu ürünler sayesinde alana giriş veya çıkış oldukça kolay olmakta, pencerenin kapalı olması halinde yukarı doğru katlanarak sanki yokmuş gibi bir izlenim elde edilecektir.

            Farklı modelleriyle farklı avantajlar sunan tüm çiğli sineklik sistemlerini güvenle incelemek için Çiğli Harmandalı‘da bulunan firmamızı ziyaret edebilirsiniz.  Bütçeniz için en uygun fiyatlarla sipariş etmek için siz de Çiğli Çiçek Pen deneyimini tercih edebilirsiniz.

    2-Sineklik Sistemleri Modelleri

  • Sürgülü sineklik
  • Açılır sineklik
  • Çift sürgülü sineklik
  • Pileli sineklik
  • Stor sineklik

              Ev, ofis her türlü yaşam alanları ve işletmeler için birçok amaca hizmet eden sineklik modellerimizi her türlü ölçü ve ebatlarda imal ediyoruz. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak fiyat ve bilgilendirme alabilirsiniz.

               Çiğli ilçesinde ana hizmet alanlarımızdan olan pvc doğrama çalışmalarımızda, sineklik sistemlerinin ön hazırlığını yapmaktayız. Böylelikle pvc doğramaların montajından sonra yapılacak olan sineklikler daha uygun fiyat ve görsellikte çıkmaktadır. Bu şekilde yapılan pvc doğrama anahtar teslim projelerimize devam etmekteyiz. Hali hazırda var olan pvc veya alüminyum doğramalar üzerine ister kapı şeklinde, ister sürgülü sineklik olarak modellerimiz mevcuttur.  Aynı zamanda cam balkonlarda da sineklik uygulamaları yapılmaktadır. Balkon genişliği veya cam balkon tipiniz ne şekilde olursa olsun uygulama noktasında çözümler üretmekteyiz. Çiğli sineklik sistemleri Çiçek Pen farkı ile hizmet bölgesinde projelerine devam etmektedir.