Duşakabin

               Pek çok kişinin banyosunda son derece geniş bir yer kaplayan ve kullanışlılığı nedeniyle yeni yapıların olmazsa olmazları arasında yer alan duşakabinler, farklı banyo tarzlarına veya boyutlarına göre pek çok farklı seçeneğe sahiptir. Duşakabin satın alırken bütçenizi korumanız kadar kaliteden ödün vermemeniz ve doğru ebat ölçümleriyle yapılmış doğru montaj sistemlerinden faydalanmanız da son derece önemlidir. Kendi banyonuz için en ideal modeli seçebilmenizin yanında en uygun fiyat aralıklarından ve en yüksek kalite hizmet seçeneklerinden faydalanmak içinse dilediğiniz zaman Karşıyaka ve Çiğli bölgesine hizmet veren Çiçek Pen ekibiyle görüşebilirsiniz.

Duşakabin Uygulamalarında Güven

              En doğru duşakabin uygulaması için öncelikle banyonuzun genel yapısının neler gerektirdiğine dikkat etmelisiniz. Bu amaçla ‘’Banyonun boyut ölçüleri ne kadar, öncelik yer tasarrufu mu konfor mu, yükseklik ne kadar olmalı, görülmek istenen stil ne çerçeve, klasik bir duşakabin mi modern ve farklı bir görünüm mü?’’ gibi soruları yanıtlamakla işe başlayabilirsiniz. Elbette isteklerinizi netleştirmeniz için karşınızda her seçeneğinin kalitesiyle aynı güveni veren bir ekip olması gerekmekte ve model çeşitliliği doğrultusunda doğru kararı vermenizin desteklenmesi gerekmektedir.

             Bazı duşakabin modelleri mat bir cam malzemeden üretilerek doğal ve hafif flu bir kamuflaj sunmakta, bazıları ise kendinden desenli yapısıyla banyonun mermerlerine uyumlu şekilde seçim yapmayı kolaylaştırmaktadır.

               Yüksek tekneli duşakabinler bazı banyolar için çok daha şık bir görünüm verse de bazı kullanıcılar için zorlayıcı olmakta, burada da yine seçebileceğiniz ve kendi kullanım amaçlarınıza göre detaylandırabileceğiniz tüm modellerin önemi öne çıkmaktadır.

                Banyo ve duş sırasında hem alanın izole edilmesi hem kişinin konforlu hareket etmesi hem ürünlerin yerleştirilmesi hem de banyo kuru kalırken suyun kendi yönünde ilerleyerek giderden gitmesi için neredeyse hemen her evde farklı modellerle yer verilen duşakabin modellerinin ne kadar vazgeçilmez olduğu değişmez bir gerçek. Bu gibi fonksiyonel ihtiyaçlarınızda arzu ettiğiniz modele en uygun fiyat seçenekleriyle ulaşmanızı sağlayan Çiçek Pen ise şüphesiz güvenilmesi gereken tek adres.