Küpeşte

              Küpeşte adıyla bilinen alüminyum korkuluk çeşitleri pek çok mimari yapıda hem montaj hem kullanım anında sunduğu ayrıcalıklı kolaylıklar nedeniyle tercih edilmektedir. Estetik şıklığının yanı sıra işlevsel özellikleriyle de yıllardır en çok kullanılan yapı bileşenlerinden biri olan alüminyum korkuluklar yüksek kalitede malzeme seçimleriyle verdiği güvenle birlikte Çiçek Pen tarafından ustalıkla uygulanan seçenekler arasındadır.

Küpeşte Uygulamaları

           Kare sistem gibi sevilen klasiklerin yanı sıra oval sistem modellerini de inceleyerek kendi tarzınıza veya kullanımınıza uygun modeli seçme imkanı bulacağınız Çiçek Pen sayfaları, küpeşte uygulamalarında aradığınız güvenin tek adresi olacaktır.

            Düzenli olarak silinerek temizlenmesi haricinde hiçbir ekstra bakım gerektirmeyen, ham maddesinin soğuk ya da sıcak havaların yanı sıra pas, küf gibi çevresel etmenlere karşı da dayanıklı olmasıyla son derece başarılı sonuçlar veren küpeşte uygulamaları, kullanıcının bütçesini koruması açısından da oldukça avantajlı bulunmaktadır. Tasarruf kriterlerinin tamamını çok yönlü şekilde karşılayan ve böylece Çiçek Pen’in makul fiyatlarına ek olarak uzun ömrüyle de bütçenizi korumanıza destek olan küpeşte modelleri, merdivenlerin hem işlev hem görünüm anlamında bambaşka bir boyut kazanmasını sağlamaktadır.

                 Yalnızca merdivenlerde değil, balkon tasarımlarında da sıkça kullanılan küpeşteler, özelliklerine göre geniş bir çeşitlilik skalasına sahiptir. Bu sayede ister oval ister kare sistemlerden faydalanarak istediğiniz görünümü elde etmeniz sağlanmakta, profil kalınlıkları gibi yine talebe göre düzenlenen özellikler de düşünüldüğünde tüm tasarımların kişiselleştirmeye ne kadar uygun olduğu görülmektedir.

            Yapılacak olan işlemin hacmine ve tercih edilen malzeme kalınlığına göre elbette küpeşte uygulamalarının maliyeti de değişkenlik göstermekte, her durumda aradığınız kaliteyi beklentilerinizi aşan fiyat uygunluğuyla bulmanız için tek adres Çiçek Pen olmaktadır. Kendi ihtiyaçlarınıza uygun küpeşte tasarımlarını incelemek ve en uygun fiyat aralıklarından faydalanarak size uygun teklifleri almak için ekibimize ulaşabileceğinizi unutmayın.