Panjur Sistemleri

              Panjur Sistemleri cephe bütünlüğünü bozmaksızın binaların dış yüzeyine çıkan bir hazne aracılığıyla pencerelerin ve bazen de kapıların dışını çevreleyerek korur. Ahşaptan plastiğe kadar pek çok laminasyon kaplama seçeneğiyle panjur sistemleri Çiçek Pen kalitesiyle sizlerle. Estetik görünümlerinin yanı sıra işlevsellikleriyle de mimari beklentilere çözüm sunan panjur sistemlerini yakından keşfetmek için sizleri de avantajlı hizmet dünyamıza davet etmekteyiz.

Panjur Sistemleri Çeşitleri

 İster manuel yani el ile açma ve kapama sistemine sahip olan isterseniz de otomatik olarak açılıp kapanabilen seçenekleri bulunan panjur sistemleri, bu sayede konforlu kullanım şeklinize göre modeller arasından en ideal olanı belirleme kolaylığı sunar. Her sistem kendi içinde üretim malzemesine göre farklı alt modellere ayrılmakta, özellikle manuel ve ototmatik olarak çalışan panjur sistemlerinin alt modellerinden olan alüminyum lamelli ile plastik lamelli modeller çok tercih edilenler arasında yer almakta, her model ve hammadde kendine özgü avantajlar sunmaktadır.

Yeni nesil pek çok panjurda manuel, otomatik veya yarı otomatik çalışan sistemlerine yer verilmekte, böylece istediğiniz görünüme sahip ürünü istediğiniz kullanım şekliyle birlikte bulmanız sağlanmaktadır.

Söz konusu yarı veya tam otomatik panjurlar olduğunda burada açma ve kapama için kullanılan elektrik motorlarından faydalanılmakta, motorları yarı otomatik olanlarda ise panjuru hareketlendirmek için pencerenin yakınlarında ve duvarın üzerinde kullanılan bir anahtardan faydalanılır. Tam otomatik olanlar ise bu elektrikli motor sayesinde uzaktan kumanda kullanarak çalıştırılmakta, aynı odada panjurların aynı anda açılmasını kolaylaştırmaktadır.

 

                Ev ve ofislere hem güvenlik hem estetik stil hem de yalıtım ve enerji tasarrufu sunan panjur sistemleri, daha konforlu ve fonksiyonel mekanlar oluşturmak için en sık tercih edilen yapı tamamlayıcıları arasındadır. Siz de yüksek kalite malzemelerden üretilmiş ve tam olarak sizin yapınıza uygun olduğunu düşündüğünüz stil için seçeneklerimizi güvenle inceleyebilir, uygun fiyat teklifleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.