Pvc Doğrama

             Yeni nesil kapı ve pencere sistemleri için en önemli malzemelerden biri olan PVC doğrama, Poli-Vinly-Klorid kelimelerinin baş harflerinden türetilen PVC’den üretilmektedir. Plastikten imal edilen türleri de bulunan PVC doğramalar çeşitli katkı maddelerinin ideal şekilde harmanlanmasıyla üretilmekte, sayısız avantaja sahip olan bu ürünleri güvenle ve uzun ömürlü şekilde kullanmak isteyenler Çiçek Pen’de buluşmaktadır.

PVC Doğramanın Avantajları

               Şık ve göze estetik görünen bir stil için mükemmel çözümler sunan PVC doğrama ürünler, özellikle ev ve ofis dekorlarında sıkça yer almakta, su sızdırmazlık gibi teknik özellikler de eklendiğinde son derece başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Kolay kolay eskimeyen ve çürüme gibi olumsuzluklar yaşatmayan PVC doğrama ürünler, çevresel etmenlerle çözünme veya bükülme gibi dezavantajlardan muaf olmanızı sağlar. Bir hayli dayanıklı ve sağlam olan PVC doğramaların aynı zamanda yanmaya karşı dirençli olması ve çevreci şekilde üretiliyor olması da öne çıkan avantajları arasındadır. Bu durum bir ispat niteliğinde geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilen PVC doğrama ürünler, yenilikçi ve hijyenik görüntüsüyle her zaman daha yenilikçi yapılar oluşturulmasına yardımcıdır.

              Özellikle profil ve kapı tasarımlarında plastik başta olmak üzere ahşap desen veya alüminyum görünüm gibi farklı görüntülerde de üretilen çeşitleriyle sıkça karşımıza çıkan Çiğli PVC doğrama ürünleri içeriğindeki klor atomu sayesinde olası yangınlara karşı korumalıdır. Alev almadığı gibi yüksek sıcaklığa da dayanıklı olduğu için direkt olarak gün ışığına maruz kalmalarında bir sakınca bulunmamaktadır.

                Her daim rengini, duru ve berrak görünümünü koruyan PVC doğrama sistemler, kolay şekillendirilebilir olmalarıyla bahsedilen ve tüketiciye yönelik avantajlarının yanında üreticileri de memnun etmektedir.

                Fiziksel özellikleri sayesinde mimari yapıların yanı sıra ambalajlama, elektronik ve otomotiv gibi bağımsız pek çok sektörde sıkça kullanılan PVC doğrama sistemler, çok yönlü olmalarını bahsedilen çeşitliliklerine ve çok yönlü kullanım imkanına sahip olmalarına borçlu olmaktadır. En yüksek kalite ürünlerle ve en ideal ölçülerle hazırlanan PVC doğrama sistemler için Çiğli Çiçek Pen’e ulaşabilir, hayal ettiğiniz çözümlere en uygun fiyat seçenekleriyle hemen şimdi sahip olabilirsiniz.