Sineklik Sistemleri

                Sineklik Sistemleri farklı açılıp kapanma sistemlerine sahip olan, öte yandan hafif olmasıyla kullanım avantajı sunarken temiz hava almanıza engel olmamaktadır. Farklı model ve görünüşlerinin yanı sıra Çiçek Pen farkıyla sizlere özel üretilmektedir.

Sineklik Sistemi Çeşitleri

               Perde önü tülleri olarak da bilinen sineklik sistemleri rahatsız edici çevresel faktörler ile daha da önemlisi haşerata karşı etkili koruma sağlayan ürünlerdir. Stor kapı veya pencere sineklik sistemleri katmanlı şekilde açılan panelleriyle pratik bulunurken,  pileli modellerse benzer şekilde laminelerle birbirinden ayrılmaktadır. Sürgülü modellerle ciddi anlamda yer tasarrufu ve estetik bütünlük sağlanırken kapı formundaki ürünlerse daha farklı bir kullanıcı deneyimi sağlamaktadır.

              Örneklerle açıklandığı üzere kullanım alanına ve şekline göre çeşitlendirilen sineklik sistemleri, evinizin hava almasını istediğiniz anlarda konforunuzu arttırırken sizlerin tercihine göre şekillendirilebilirler. Özellikle çocuklu evlerde miniklerin yerde gezmesi ve oyun oynaması nedeniyle böcek ve sineklerden korunmak ekstra önem kazanmakta, ek olarak pek çok kişi yaz aylarında rahatça kapı pencere açmak için bu ürünlere ihtiyaç duymaktadır. Bu noktada ürünlerin her eve göre uyarlanabilen çeşitlerinin bulunması önemli bir avantaj olmakta, herkes Çiçek Pen sineklik sistemlerinden memnuniyetle faydalanmaktadır.

               Sineklik sistemlerinden sık kullanılan çeşitlerine yakından baktığımızda farklı alanlara göre seçim yapma imkanı sunan bu modellerden pileli olanların, özellikle büyük alanlarda tercih edildiğinden bahsedebiliriz. Fransız cam olarak da anılan pileli sineklik sistemleri, uzun bir cam üzerinde uygulama yapılacağında ilk tercihlerden biridir. Tercih edilen sinekliklerin rulo şeklinde yuvarlanarak saklanması gerektiği durumlarda ise stor sineklik sistemleri öne çıkmakta, bu ürünler sayesinde alana giriş veya çıkış oldukça kolay olmakta, pencerenin kapalı olması halinde yukarı doğru katlanarak sanki yokmuş gibi bir izlenim elde edilecektir.

            Farklı modelleriyle farklı avantajlar sunan tüm sineklik sistemlerini güvenle incelemek ve kendi yaşam alanınız için en ideal ürünü, yine kendi bütçeniz için en uygun fiyatlarla sipariş etmek için siz de Çiçek Pen deneyimini tercih edebilirsiniz.